ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΡΙΜΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Απόφαση τριμελούς επιτροπής

Σήμερα Παρασκευή 12/1/2018 συνήλθε σε συνεδρίαση η κοινή τριμελής επιτροπή που ορίστηκε με τα υπ. αριθμ. 6/12-1-2018 Πρακτικό Δ/ντή του 21ου Δ,Σ, Ευόσμου, προκειμένου να προβεί στην αξιολόγηση των οχτώ(8) φακέλων με τις προσφορές των αντίστοιχων ταξιδιωτικών γραφείων που κατατέθηκαν στο σχολείο μας, για την τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της ΣΤ΄ τάξης στην Αθήνα, Βουλή των Ελλήνων από 02/02/2018 έως και 04/02/2018.

Αφού ανοίχτηκαν οι φάκελοι και μελετήθηκαν έγινε αξιολόγηση των προσφορών και αποφασίστηκε ομόφωνα η επιλογή του Τουριστικού Γραφείου Simos Travel ως ανάδοχου για την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής επίσκεψης. Για την διαμονή επιλέχτηκε το ξενοδοχείο DIVANI PALACE ACROPOLIS 5*. Επίσης αποφασίστηκε να κοινοποιηθεί η απόφαση σε όλους τους ενδιαφερόμενους γονείς μαζί με το πρόγραμμα και άλλες πληροφορίες.

Η τριμελής επιτροπή

1.Μαντζανίδης Ευάγγελος, Διευθυντής του 21ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου

2.Ζυγάς Νικόλαος, Διευθυντής του 11ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου

3.Πορλού Ειρήνη, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων 11ου & 21ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου